Polecane wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Health 20.4 | Hydrozagadka, Warszawa

20 kwietnia @ 17:00 - 21:00

HEALTH wydają nowy singiel i wyruszają w trasę

Noise rockowy zespół HEALTH pochwalił się swoim nowym singlem Delicious Ape we współpracy z Xiu Xiu i ogłosił europejską trasę koncertową! Trio z Kalifornii odwiedzi w kwietniu Warszawę i Kraków.

HEALTH to zespół z Los Angeles składający się z Jacoba Duzsika (wokal, gitara), Johna Famigliettiego (bas) i Benjamina Millera (perkusja). Zyskali oni sławę w 2007 roku za sprawą remixu Crimewave Crystal Castles. Od tego czasu wydali cztery albumy studyjne i cztery albumy z remixami, co na stałe zapewniło im wysoką pozycję na scenie noise rockowej. Ich remix Blue Monday pojawił się również na soundtracku filmu „Atomic Blonde”. Twórczość HEALTH porównywana jest m. in. do Nine Inch Nails i Ministry.

Premiera ich ostatniej płyty – VOL. 4 :: SLAVES OF FEAR – miała miejsce w lutym 2019. Od tego czasu HEALTH koncertowali na całym świecie, stworzyli muzykę do Grand Theft Auto Online i wydali aż pięć singli we współpracy z innymi artystami: JUDGEMENT NIGHT z Ghostemane’em, HATE YOU z JPEGMAFIĄ, INNOCENCE z Youth Code, BODY/PRISON z Perturbator i MASS GRAVE z Soccer Mommy i Corinem z Purity Ring. Teraz HEALTH zaprezentowali swoją najnowszą kolaborację – Delicious Ape z Xiu Xiu.

HEALTH na swojej wiosennej trasie odwiedzą Polskę dwukrotnie. 19 kwietnia zagrają w krakowskim Zet Pe Te, a dzień później, 20 kwietnia, wystąpią w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety w cenie 69 zł będą dostępne od 16 grudnia przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

🎟️ BILETY | TICKETS – w sprzedaży od 16.12.

📒 FAQ: http://bit.ly/FourceFAQ
📒 REGULAMIN: http://bit.ly/FourceRegulamin
📒 ZGODA RODZICÓW: http://bit.ly/FourceZgoda

The noise rock band HEALTH has shared their new single “Delicious Ape” in collaboration with Xiu Xiu and announced an European tour! The California-based trio will visit Warsaw and Krakow in April. They released four LPs and four remix albums. Their latest LP, “VOL. 4 :: SLAVES OF FEAR” had its premiere in February 2019.

https://www.facebook.com/events/2834171936649377/

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Czas:
17:00 - 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2834171936649377/

Organizator

fource.pl
Strona internetowa:
https://fource.pl/pl/

Miejsce

Klub Hydrozagadka
Klub Hydrozagadka + Google Map