Kalendarium koncertowe*

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Lenny Kravitz, Official Event, Atlas Arena, 8.05.2019

Maj 8 @ 16:00 - 21:00

LENNY KRAVITZ – RAISE VIBRATION TOUR
Po fantastycznym koncercie zagranym w czerwcu w Krakowie Lenny Kravitz powraca do Polski.
Artysta wystąpi 8 maja w Atlas Arenie w Łodzi.
Bilety dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników www.LiveNation.pl od 13 września (czwartek) od 10.00 do 14 września (piątek) do 9.00. Ogólna sprzedaż ruszy w piątek, 14 września, o 10.00.

Raise Vibration – jedenasty album studyjny Lenny’ego Kravitza ukazał się w ubiegły piątek. Udowadnia siłę i wartość mieszanki kilku gatunków muzycznych – rock ‘n’ rolla, funku, bluesa i soulu. Zapowiadający nowy album kawałek “It’s Enough” wyróżnia się jako jeden z najmocniejszych i najbardziej przejmujących numerów Lenny’ego – zawiera mocne przemyślenia na temat bieżących problemów globalnych. Najnowszy singiel “Low” to pulsująca, introspekcyjna kompozycja rozprawiająca się z uprzedzeniami na początku związków. Ta piosenka to funkowe rytmy połączone z instrumentami dętymi i smyczkowymi oraz z wielowarstwowymi wokalami wspartymi przez wielkiego Michaela Jacksona.

ZOBACZ IT’S ENOUGH

ZOBACZ LOW

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70. kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii “Best Male Rock Vocal Performance”.

Dziesięć albumów studyjnych artysty sprzedało się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę  Cinny w filmie “Igrzyska śmierci” i “Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach “Hej, Skarbie” i “Kamerdyner”.

LENNY KRAVITZ – RAISE VIBRATION TOUR

8 MAJA

ATLAS ARENA, ŁÓDŹ

PRZEDSPRZEDAŻ DLA ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW WWW.LIVENATION.PL RUSZA W TEN CZWARTEK, 13 WRZEŚNIA O 10.00 I POTRWA DO 14 WRZEŚNIA DO 9.00.

SPRZEDAŻ OGÓLNA STARTUJE W TEN PIĄTEK, 14 WRZEŚNIA O 10.00 NA WWW.LIVENATION.PL

# # #

Strona i profile społecznościowe artysty:

Lenny Kravitz

Facebook

Instagram

Twitter

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/534589057000750/

Szczegóły

Data:
Maj 8
Czas:
16:00 - 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/534589057000750/

Organizator

Live Nation Polska
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/LiveNationPL/

Miejsce

Atlas Arena
Atlas Arena + Google Map
*) Żeby impreza znalazła się w kalendarium koncertowym, musi istnieć odpowiednie wydarzenie na FB…
error: Content is protected !!!