Polecane wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Raz, Dwa, Trzy Ważne Piosenki / Łódź

2019-09-15 @ 19:00 - 22:00

Ten koncert to podróż po muzycznym świecie zespołu Raz Dwa Trzy. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Ich kariera rozpoczęła się na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniani jako zespół rockowy – wszak występowali w Jarocinie. Sympatycy Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe tej grupy.

Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Fenomenalne jest to, że zarówno muzyka, jak i warstwa liryczna utworów pozostają aktualne i ani trochę się nie starzeją.

Organizator: Wytwórnia
Bilety: I pula do wyczerpania: 80 zł z kartą zniżkową / 90 zł bez karty zniżkowej

https://www.facebook.com/events/495390021196695/

Szczegóły

Data:
2019-09-15
Czas:
19:00 - 22:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/495390021196695/

Organizator

Klub Wytwórnia
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Wytwornia/

Miejsce

Klub Wytwórnia
Klub Wytwórnia + Google Map