Polecane wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Too Many Zooz 19.5 | Progresja, Warszawa

19 maja @ 17:00 - 21:00

Wielki powrót Too Many Zooz

Ekscentryczny zespół Too Many Zooz, cieszący się niesamowitą popularnością w Polsce, powraca na dwa koncerty! Too Many Zooz występowali już na wyprzedanym koncercie w Warszawie, a także w Poznaniu i Krakowie. Teraz nowojorskie trio odwiedzi warszawską Progresję (19 maja) i krakowski Kwadrat (20 maja).

Too Many Zooz to zespół uliczny, który narodził się w nowojorskim metrze. Ich muzyka należy do gatunku brasshouse, który sami stworzyli. Ich unikalne brzmienie to połączenie jazzu, rytmów afro-kubańskich, funku, struktur EDM i muzyki house. Jednak jak twierdzi trębacz Matt Doe, „[brasshouse] nie da się opisać słowami. Tu chodzi o wiele różnych uczuć, dźwięków i emocji.” To właśnie dzięki temu nieprzywiązaniu do jakichkolwiek konwencji Too Many Zooz zdobyli aż tylu oddanych fanów na całym świecie, w tym… Beyonce, która zaprosiła chłopaków na wspólny występ na Billboard Music Awards w 2016 roku. Podobną sympatią darzy ich też Harry Styles, z którym Matt Doe zagrał ostatnio w programie Saturday Night Live.

Niedawno Too Many Zooz podzielili się swoją nową EP-ką, zatytułowaną ZombiEP. Wydawnictwo opowiada historię fikcyjnego zespołu The Submarines, który znajduje się po środku apokalipsy zombie na festiwalu ZombieFest. Teraz Too Many Zooz skupiają całą energię na koncertowaniu na całym świecie. Już w maju będzie można ich złapać na dwóch koncertach w Polsce.

🎟️ BILETY | TICKETS: Bilety w cenie od 89 do 99 zł będą dostępne od 11 grudnia przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

https://www.facebook.com/toomanyzooz/

📒 FAQ: http://bit.ly/FourceFAQ
📒 REGULAMIN: http://bit.ly/FourceRegulamin
📒 ZGODA RODZICÓW: http://bit.ly/FourceZgoda

The eccentric, widely popular in Poland Too Many Zooz are back for two shows! Their sound belongs to the brasshouse genre of their own invention. It’s the unique combination of jazz, Afro-Cuban rythms, funk, EDM and house. Recently Too Many Zooz have shared their new EP, titled “ZombiEP”. Now their entire focus is on touring around the globe.

https://www.facebook.com/events/2896829053674761/

Szczegóły

Data:
19 maja
Czas:
17:00 - 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2896829053674761/

Organizator

fource.pl
Strona internetowa:
https://fource.pl/pl/

Miejsce

Progresja
Progresja + Google Map