Koncertozbiór

2019:   IX   X   XI   XII
2020:   I   II   III   IV   V   VI   VII   VIII   IX   X   XI   XII

WRZESIEŃ 2019

  • Lindsey STIRLING
    19.09 – Warszawa, Torwar
  • Kris BARRAS BAND
    19.09 – Kraków, Zaścianek
  • Michael BUBLÉ
    19.09 – Łódź, Atlas Arena

    20.09 – Kraków, Tauron Arena
  • RETROSPECTIVE
    19.09 – Wrocław, Stary Klasztor
    20.09 – Kraków, Zaścianek
    21.09 – Piekary Śląskie, OK Andaluzja
    26.09 – Gdańsk, Wydział Remontowy
    27.09 – Poznań, U Bazyla
    28.09 – Warszawa, Voodoo
  • The GATHERING oraz DISTANT DREAM
    21.09 – Warszawa, Progresja
  • Krzysztof CUGOWSKI z Zespołem Mistrzów
    21.09 – Uniejów, Termy
  • Peter BENCE
    23.09 – Poznań, Sala Ziemi Congress Center
    24.09 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • AIRBOURNE
    24.09 – Gdynia, Ucho
    25.09 – Warszawa, Proxima
    26.09 – Kraków, Kwadrat
  • CARNIVAL YOUTH
    25.09 – Poznań, Próżność
  • The MAGNETTES
    25.09 – Poznań, Pod Minogą
    26.09 – Warszawa, Pogłos
  • BEHEMOTH oraz ZEAL & ARDOR, WHOREDOM RIFE, IN TWILIGHT’S EMBRACE
    26.09 – Wrocław, A2
    27.09 – Poznań, MTP2
    28.09 – Katowice, Spodek
    29.09 – Warszawa, Hala Expo XXI
  • KAT & Roman KOSTRZEWSKI, ACID DRINKERS, VADER
    26.09 – Gdańsk, B90
    27.09 – Warszawa, Progresja
    28.09 – Wrocław, A2
    29.09 – Kraków, Studio
  • Adam PALMA meets CHOPIN
    27.09 – Łódź, Wytwórnia
  • Daniel SPALENIAK
    27.09 – Szczecin
  • Kasia KOWALSKA
    30.09 – Krosno, RCK

PAŹDZIERNIK 2019

  • HIROMI   PRZENIESIONY Z MARCA
    01.10 – Gdańsk, Stary Maneż
  • DOG EAT DOG
    03.10 – Warszawa, Progresja
    04.10 – Bielsko-Biała, Rude Boy
  • 2. Tribute to …
    04.10 – Koszalin, Hala Widowiskowo-Sportowa
    06.10 – Lublin, Hala Globus
    18.10 – Gdynia, Arena Gdynia
    25.10 – Olsztyn, Hala Urania
    27.10 – Katowice, Spodek
  • Felicjan ANDRZEJCZAK
    04.10 – Łódź, Scenografia
  • David GARRETT
    04.10 – Kraków, Tauron Arena
    05.10 – Łódź, Atlas Arena
    06.10 – Gdańsk, Ergo Arena
  • PREISNER’s Music
    05.10 – Kraków, Tauron Arena
  • BEHEMOTH oraz ZEAL & ARDOR, WHOREDOM RIFE, IN TWILIGHT’S EMBRACE
    05.10 – Gdańsk, B90
    06.10 – Kraków,Tauron Arena
  • BLACKBEAR
    05.10 – Warszawa, Stodoła
  • HOOVERPHONIC
    05.10 – Wrocław, A2
    06.10 – Warszawa, Progresja
    07.10 – Kraków, Kwadrat
  • NILE
    06.10 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • LIFE oraz COLD MEAT PARTY
    06.10 – Warszawa, Hybrydy
  • The SISTERS OF MERCY
    06.10 – Wrocław, A2
    07.10 – Kraków, Studio
  • Peter BENCE
    07.10 – Warszawa, Torwar
  • BASS ASTRAL x IGO
    08.10 – Warszawa, Torwar
    25.10 – Gliwice, Arena Gliwice
    31.10 – Łódź, Wytwórnia
  • Nancy VIEIRA
    09.10 – Toruń, Dwór Artusa
    10.10 – Warszawa, Palladium
  • JARY ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY
    11.10 – Łódź, Scenografia
  • LAO CHE
    11.10 – Poznań, Tama
  • LADY PANK
    11.10 – Piotrków Tryb., Hala Relax
    13.10 – Gdańśk/Sopot, Ergo Arena
    26.10 – Katowice, Spodek
  • Daniel SPALENIAK
    11.10 – Opole
  • Paweł DOMAGAŁA
    12.10 – Łódź, Wytwórnia
  • CHROMATICS
    12.10 – Warszawa, Praga Centrum
  • Kasia KOWALSKA – 25-lecie
    12.10 – Gomunice, Bogart
    13.10 – Konin, KDK
    14.10 – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
    16.10 – Łódź, Teatr Muzyczny
    20.10 – Katowice, Miasto Ogrodów
    29.10 – Szczecin, Filharmonia
    30.10 – Gorzów Wlkp., Filharmonia Gorzowska
  • Nick MURPHY
    13.10 – Warszawa, Stodoła
  • NEW MODEL ARMY
    13.10 – Poznań, Tama
    15.10 – Gdynia, Ucho
    16.10 – Warszawa, Proxima
    17.10 – Wrocław, Stary Klasztor
    18.10 – Kraków, Kwadrat
  • LemON akustycznie
    13.10. – Wrocław, Radio Wrocław
    21.10. – Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza
    24.10. – Poznań, Aula Artis
    31.10. – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
  • MROZU
    17.10 – Łódź, Scenografia
  • DR MISIO
    17.10 – Łódź, Wytwórnia
  • BEIRUT   ODWOŁANE
    17.10 – Warszawa, Progresja
    18.10 – Warszawa, Progresja
  • HAPPYSAD
    18.10 – Łódź, Wytwórnia
  • MACHINE HEAD
    18.10 – Gdańsk, B90
    19.10 – Warszawa, Progresja
  • PIDŻAMA PORNO
    19.10 – Łódź, Wytwórnia
  • The AMAZONS
    19.10 – Warszawa, Praga Centrum
  • WHEN SAINTS GO MACHINE
    19.10 – Poznań, Projekt LAB
    20.10 – Warszawa, Smolna
  • LUCKY CHOPS
    19.10 – Warszawa, Proxima
    20.10 – Poznań, Tama
  • Krzysztof CUGOWSKI – Jubileusz 50 lat na 100%
    20.10 – Łódź, Atlas Arena
  • BITAMINA
    20.10 – Łódź, Wytwórnia
  • Eros RAMAZOTTI
    20.10 – Warszawa, Torwar
  • CLOCK MACHINE
    20.10 – Warszawa, Progresja
  • James MORRISON
    20.10 – Warszawa, Stodoła
  • De STAAT
    21.10 – Warszawa, Hybrydy
  • INTER ARMA
    21.10 – Warszawa, Pogłos
  • The RASMUS
    21.10 – Poznań, B17
    22.10 – Warszawa, Stodoła
  • HEILUNG
    22.10 – Warszawa, Palladium
  • ARCHIVE
    22.10 – Wrocław, A2
    23.10 – Kraków, Studio
    24.10 – Gdańsk, B90
    25.10 – Warszawa, Torwar
    26.10 – Poznań, Hala 2 MTP
  • SKEPTA
    23.10 – Warszawa, Progresja
  • The VAMPS oraz ELIZA & The BEAR
    24.10 – Warszawa, Torwar
  • KAYAH BREGOVIĆ
    24.10 – Kraków, Tauron Arena
  • VIII Memoriał Jona Lorda – Tribute to Deep Purple & more
    24.10 – Warszawa, Hybrydy
  • PERTURBATOR
    24.10 – Warszawa, Progresja
  • SOUNDEDIT ’19 – Łódź, Wytwórnia
    24.10 – MOSKWA, BLITZKRIEG
    25.10 – Nitzer EBB, DAFF
    26.10 – Misia FURTAK, Mick HARVER plays GAINSBOURG, Stanisław SOYKA i goście
    27.10 – LADY PANK
  • CELLAR DARLING
    25.10 – Kraków, Zaścianek
  • PROG THE NIGHT V – Łódź, ŁDK
    25.10 – TRACES TO NOWHERE, ACUTE MIND, LET SEE THIN
    26.10 – The THIRD PROJECT, TENEBRIS, RETROSPECTIVE, STARSABOUT
  • TANGERINE DREAM
    26.10 – Warszawa, Progresja
  • LADY PANK
    26.10 – Katowice, Spodek
  • Anna SERAFIŃSKA TRIO
    27.10 – Warszawa, Teatr Roma – Nova Scena
  • Tessa VIOLET
    27.10 – Warszawa, Hybrydy
  • MORTIIS
    27.10 – Kraków, Zaścianek
  • BARONESS
    28.10 – Kraków, Kwadrat
  • BOSTON MANOR
    28.10 – Warszawa, Hydrozagadka
  • VOLBEAT
    29.10 – Warszawa, Torwar
  • Matt SIMMONS
    31.10 – Warszawa, Stodoła

LISTOPAD 2019

  • STING
    02.11 – Kraków, Tauron Arena
  • 2. Tribute to …
    02.11 – Toruń, Arena Toruń
    09.11 – Szczecin, Netto Arena
    14.11 – Warszawa, Torwar
    20.11 – Wrocław, Hala Stulecia
    29.11 – Kraków, Tauron Arena
  • KISSIN’ DYNAMITE oraz BLACKRAIN
    02.11 – Warszawa, Hydrozagadka
  • COUNTERFEIT
    02.11 – Warszawa, Progresja
  • Anna SROKA-HRYŃ “Kobiety, kobiety”
    02.11 – Warszawa, Teatr Roma – Nova Scena
    03.11 – Warszawa, Teatr Roma – Nova Scena
  • MAZOLEWSKI/PORTER
    02.11 – Łódź, Wytwórnia

    07.11 – Poznań, Tama
  • Krzysztof CUGOWSKI z Zespołem Mistrzów
    03.11 – Poznań, Sala Ziemi
    22.11 – Lublin, Spotkania Kultur
    23.11 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  • KULT
    03.11 – Łódź, Wytwórnia
  • DESTRÖYER 666
    03.11 – Kraków, Kwadrat
    10.11 – Warszawa, Proxima
  • BASS ASTRAL x IGO
    03.11 – Wrocław, Hala Stulecia
    15.11 – Gdańsk, Ergo Arena
    21.11 – Poznań, Arena
    23.11 – Szczecin, Netto Arena
    30.11 – Kraków, Tauron Arena
  • KILLSWITCH ENGAGE
    04.11 – Warszawa, Stodoła
  • IDER
    04.11 – Warszawa, Hydrozagadka
  • YUNGBLUD
    05.11 – Warszawa, Palladium
  • TOMMY EMMANUEL
    05.11 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
    06.11 – Warszawa, Stodoła
    07.11 – Kraków, Studio
  • Sarah BRIGHTMAN
    06.11 – Warszawa, Torwar
  • POSTMODERN JUKEBOX
    06.11 – Warszawa, Palladium
    07.11 – Wrocław, A2
  • FINK
    06.11 – Gdańsk, Stary Maneż
    08.11 – Warszawa, Palladium
  • Siesta w drodze: LUCIBELA
    07.11 – Łódź, Wytwórnia
  • happysad
    08.11 – Poznań, Tama
  • Silvana PERES
    09.11 – Katowice, Filharmonia Śląska
  • LADY PANK
    09.11 – Toruń, Arena Toruń
    17.11 – Wrocław, Hala Stulecia
    23.11 – Kraków, Tauron Arena
  • SICK OF IT ALL oraz COMEBACK KID, CANCER BATS
    09.11 – Kraków, Kwadrat
  • JINJER
    09.11 – Warszawa, Hybrydy
    10.11 – Wrocław, Pralnia
  • CLOCK MACHINE
    10.11 – Łódź, Scenografia
  • KRÓL
    10.11 – Łódź, Wytwórnia
  • Kasia KOWALSKA – Jubileusz 25 lat!
    10.11 – Warszawa, Stodoła
    16.11 – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
    18.11 – Otrębusy, Sala Matecznika
    30.11 – Toruń, Jordanki
  • BEAST IN BLACK oraz MYRATH
    11.11 – Wrocław, Pralnia
  • Dermot KENNEDY
    11.11 – Warszawa, Stodoła
  • Chrysta BELL
    11.11 – Warszawa, Praga Centrum
  • SACRED REICH
    12.11 – Warszawa, Proxima
    13.11 – Kraków, Kwadrat
  • SKILLET
    12.11 – Wrocław, A2
    13.11 – Warszawa, Stodoła
    20.11– Kraków, Studio
  • BRIT FLOYD
    13.11 – Kraków, ICE
    14.11 – Poznań, MTP Sala Ziemi
  • Marek PIEKARCZYK akustycznie
    14.11 – Łódź, Wytwórnia

  • AMENRA oraz E-L-R, YLVA
    14.11 – Warszawa, Progresja
  • SANDRA
    15.11 – Warszawa, Progresja
  • Kasia KOWALSKA MTV Unplugged
    15.11 – Wrocław, Impart
  • The DUMPLINGS
    15.11 – Łódź, Wytwórnia
  • DIDO
    16.11 – Poznań, Sala Ziemi
  • KULT
    16.11  Poznań, MTP Hala nr 2
  • Dennis LLOYD
    16.11 – Warszawa,
  • AQUA, SNAP!, TECHNOTRONIC, DR ALBAN, CORONA, WHIGFIELD
    16.11 – Warszawa, Torwar
  • INDIOS BRAVOS
    16.11 – Warszawa, Progresja
  • TIDES FROM NEBULA oraz ROSK
    16.11 – Wrocław, Pralnia
    21.11 – Łódź, Scenografia
    30.11 – Kraków, Kwadrat
  • Jeremy LOOPS
    16.11 – Warszawa, Stodoła
  • LemON akustycznie
    17.11. – Kraków, Klub Studio
    22.11. – Toruń, Aula UMK
    23.11. – Gdańsk, Stary Maneż
    28.11. – Łódź, Wytwórnia
  • A-Ha
    18.11 – Warszawa, Torwar
  • WELSLHY ARMS
    18.11 – Warzsawa, Proxima
  • QUEENSRYCHE oraz FIREWIND
    19.11 – Kraków, Kwadrat
  • Mark LANEGAN BAND
    19.11 – Warszawa, Proxima
  • WARDRUNA
    19.11 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
    21.11 – Warszawa, Palladium
  • WHITE LIES
    20.11 – Warszawa, Stodoła
  • Max & Iggor CAVALERA – Return Beneath Arise
    20.11 – Warszawa, Progresja
  • LAMB
    20.11 – Wrocław, A2
    21.11 – Warszawa, Stodoła
  • SORRY BOYS
    21.11 – Łódź, Wytwórnia
  • INSOMNIUM
    21.11 – Kraków, Kwadrat
    22.11 – Wrocław, Pralnia
  • POWERWOLF oraz GLORYHAMMER
    22.11 – Gdańsk, B90
    24.11 – Wrocław, A2
    25.11 – Kraków, Studio
  • ALTER BRIDGE oraz SHINEDOWN, The RAVEN AGE
    23.11 – Warszawa, Hala Bemowo
  • FRANS
    23.11 – Warszawa, Stodoła
  • LEPROUS oraz The OCEAN, PORT NOIR
    23.11 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • The REGRETTES
    23.11 – Warszawa, Proxima
  • ANNIHILATOR
    23.11 – Kraków, Kwadrat
    24.11 – Warszawa, Proxima
  • The PAPER KITES
    23.11 – Warszawa, Hydrozagadka
    24.11 – Poznań, Blue Note
  • NOCNY KOCHANEK
    24.11 – Łódź, Wytwórnia
  • Peter BENCE
    24.11 – Kraków, ICE
  • PARIS   PRZEŁOŻONY Z MARCA
    24.11 – Warszawa, Hybrydy
  • Roo PANES
    24.11 – Warszawa, Niebo
  • MOONSPELL oraz ROTTING CHRIST
    24.11 – Kraków, Kwadrat
    25.11 – Warszawa, Progresja
    26.11 – Gdańsk, B90
  • Chris De BURGH
    24.11 – Warszawa, Torwar
    26.11 – Kraków, ICE
    27.11 – Wrocław, Hala Stulecia
  • BOKASSA
    25.11 – Warszawa, Hybrydy
  • WHISPERING SONS
    26.11 – Kraków, ZetPeTe
    27.11 – Warszawa, Proxima
  • NATIVE
    27.11 – Błażkowa
    28.11 – Tomaszów Mazowiecki
    29.11 – Radzyń Podlaski
    30.11 – Kazimierz Dolny
  • Devin TOWNSEND
    29.11 – Wrocław, A2
  • LUXTORPEDA, Darek MALEJONEK HYPERHEMON
    29.11 – Warszawa, Progresja
  • Krzysztof ZALEWSKI Solo Act
    29.11 – Łódź, Wytwórnia
  • REAKCJA POGAŃSKA (PERCIVAL SCHUTTENBACH)
    29.11 – Łódź, Scenografia
  • LEONIDEN
    29.11 – Warszawa, Hydrozagadka
  • KOBRANOCKA, SZTYWNY PAL AZJI, Tomek LIPIŃSKI, RÓŻE EUROPY
    30.11 – Warszawa, Progresja
  • KORTEZ
    30.11 – Łódź, Wytwórnia
  • PAROV STELAR
    30.11 – Warszawa, Torwar
  • GHOST
    30.11 – Katowice, Spodek
  • RIEDEL 4 RIEDEL
    30.11 – Wrocław, A2
  • SORRY BOYS
    30.11 – Poznań, Tama

GRUDZIEŃ 2019

  • NATIVE
    01.12 – Puszczykowo
  • ROYAL REPUBLIC
    01.12 – Kraków, Kwadrat
    02.12 – Warszawa, Stodoła
  • PAWBEATS ORCHESTRA
    02.12 – Łódź, Wytwórnia
  • Anna Maria JOPEK & FRIENDS “Ulotne”
    02.12 – Warszawa, Teatr Roma – Nova Scena
  • AJR
    03.12 – Warszawa, Niebo
  • ELDER ISLAND
    03.12 – Warszawa, Hydrozagadka
  • The FLOWER KINGS oraz KAYAK
    03.12 – Piekary Śląskie, Andaluzja
    04.12 – Poznań, U Bazyla
  • AGAINST THE CURRENT
    04.12 – Warszawa, Proxima
  • 2. Tribute to …
    05.12 – Poznań, Arena
    06.12 – Zielona Góra, Centrum Rekreacyjno-Sportowe
  • BORIS oraz ARABROT
    05.12 – Wrocław, Pralnia
  • Daria ZAWIAŁOW
    06.12 – Łódź, Wytwórnia
  • RIEDEL 4 RIEDEL
    07.12 – Łódź, Wytwórnia
    13.12 – Katowice, MCK
  • TIDES FROM NEBULA
    07.12 – Warszawa, Progresja
  • LADY PANK
    07.12 – Tarnów, Hala Widowiskowo-Sportowa
  • LIZARD oraz LEBOWSKI
    07.12 – Bielsko-Biała, Metrum
    08.12 – Warszawa, Proxima
  • BEDNAREK
    08.12 – Łódź, Wytwórnia
  • CULT OF LUNA
    08.12 – Warszawa, Progresja
  • ELUVEITIE oraz LACUNA COIL, INFECTED RAIN
    10.12 – Kraków, Kwadrat
    11.12 – Warszawa, Progresja
  • PARIS! The SHOW
    10.12 – Łódź, Wytwórnia
  • COMA
    13.12 – Łódź, Wytwórnia
  • Kasia KOWALSKA akustycznie
    14.12 – Bytom, BECEK
    15.12 – Kraków, Teatr Variete
  • Agnieszka CHYLIŃSKA
    15.11 – Szczecin, Netto Arena
  • Matt ELLIOT
    15.12 – Ostrzeszów, Alchemik
  • ÁRSTÍÐIR
    15.12 – Warszawa, Chmury
    16.12 – Kraków, Gwarek
  • LemON akustycznie
    18.12. – Warszawa, Palladium
  • METALOWA WIGILIA: SÓLSTAFIR, PRIMORDIAL, CARPATHIAN FOREST, INFERNAL WAR, ARKONA
    21.12 – Warszawa, Progresja

STYCZEŃ 2020

  • SABATON oraz APOCALYPTICA, AMARANTHE
    24.01 – Warszawa, Torwar
  • Grzegorz TURNAU
    24.01 – Łódź, Wytwórnia
  • EQUILIBRIUM
    29.01 – Kraków, Kwadrat
  • James ARTHUR
    30.01 – Warszawa, Stodoła
  • DŻEM
    31.01 – Łódź, Wytwórnia

LUTY 2020

  • HATARI
    01.02 – Warszawa, Progresja
  • DIR EN GREY
    03.02 – Wrocław, A2
  • OMD
    03.02 – Kraków, Studio
    04.02 – Warszawa, Progresja
  • EDITORS
    05.02 – Warszawa, Torwar
  • SLIPKNOT oraz BEHEMOTH
    06.02 – Łódź, Atlas Arena
  • ABBATH, VLTIMAS, 1349
    09.02 – Warszawa, Progresja
  • FIVE FINGER DEATH PUNCH oraz MEGADETH, BAD WOLVES
    12.02 – Warszawa, Torwar
  • Agnieszka CHYLIŃSKA
    15.02 – Częstochowa, Hala Częstochowa
  • HAMMERFALL oraz BATTLE BEAST, SERIOUS BLACK
    18.02 – Warszawa, Progresja
  • TESTAMENT oraz EXODUS, DEATH ANGEL
    19.02 – Wrocław, Orbita
  • ALGIERS
    20.02 – Warszawa, Hybrydy
  • TYCHO
    21.02 – Warszawa, Praga Centrum
  • Lindy-Fay HELLA
    22.02 – Kraków, ZetPeTe
  • RHAPSODY OF FIRE
    24.02 – Warszawa, Progresja
  • STARSET
    24.02 – Warszawa, Proxima
  • SCREAM INC. – METALLICA symfonicznie
    26.02 – Warszawa, Progresja
  • BALTHAZAR
    27.02 – Warszawa, Palladium
  • LADY PANK
    28.02 – Bydgoszcz, Hala Sportowa
  • KOBRANOCKA, SZTYWNY PAL AZJI, RÓŻE EUROPY, PROLETARYAT
    29.02 – Łódź, Wytwórnia

MARZEC 2020

  • LADY PANK
    01.03 – Lublin, Hala Globus
  • I PREVAIL
    04.03 – Warszawa, Proxima
  • HOME FREE
    07.03 – Warszawa, Proxima
  • KVELERTAK
    08.03 – Kraków, Kwadrat
  • Agnieszka CHYLIŃSKA
    08.03 – Łódź, Atlas Arena
    13.03 – Poznań, MTP
    14.03 – Zielona Góra, Hala MOSiR
    28.03 – Gdańsk, Ergo Arena
  • PENDRAGON
    10.03 – Bydgoszcz, Kuźnia
    11.03 – Poznań, Blue Note
    12.03 – Piekary Śląskie, OK Andaluzja
    13.03 – Łódź, ŁDK
  • MISSIO
    11.03 – Warszawa, Proxima
  • PROG ON DAYS 2020 – Łódź, ŁDK
    13.03 – PENDRAGON oraz ART OF ILLUSION, SMASH THE CRASH
    14.03 – ALBION, MILLENIUM oraz ATME, FRONTAL CORTEX
  • Agnes OBEL
    15.03 – Warszawa, Progresja
  • FAT FREDDY’S DROP
    18.03 – Warszawa, Progresja
  • SCOOTER
    27.03 – Wrocław, Hala Stulecia
    28.04 – Katowice, Spodek

KWIECIEŃ 2020

  • METRONOMY
    01.04 – Warszawa, Progresja
  • SCOOTER
    03.04 – Warszawa, Torwar
  • Agnieszka CHYLIŃSKA
    03.04 – Wrocłąw, Hala Stulecia
    04.04 – Katowice, Spodek
    24.04 – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
    25.04 – Kielce, Kadzielnia
    26.04 – Warszawa, Torwar
  • LADY PANK
    18.04 – Szczecin, Netto Arena
  • MEUTE
    22.04 – Poznań, Tama
    23.04 – Gdańsk, B90
    24.04 – Kraków, Studio
    25.04 – Warszawa, Progresja
  • 10. GDAŃSK LOTOS SIESTA FESTIVAL
    23.04 – tba
    24.04 – Andrea MOTIS, YAMI (Gdańsk, Filharmonia Bałtycka)
    25.04 – tba
    26.04 – Lucia de CARVALHO (Gdańsk, Parlament)

CZERWIEC 2020

  • MYSTIC FESTIVAL: JUDAS PRIEST, …
    10-11.06 – Kraków, Muzeum Lotnictwa

LIPIEC 2020

  • 10. MŁYN JAZZ FESTIVAL: tba
    9-11.07 – Wadowice, Młyn Jacka
  • RAMMSTEIN
    17.07 – Warszawa, Stadion Narodowy

LISTOPAD 2020

  • Agnieszka CHYLIŃSKA
    21.11 – Toruń, Arena Toruń
    28.11 – Kraków, Tauron Arena
  • SIMPLY RED
    25.11 – Warszawa, Torwar