Koncertozbiór

2018:   II   III   IV   V   VI   VII   VIII   IX   X   XI   XII
2019:   I   II   III   IV   V

LUTY 2018

  • Steven WILSON
    18.02 – Poznań, Sala Ziemi
  • HOLLYWOOD UNDEAD oraz ASTROID BOYS
    18.02 – Wrocław, A2
  • DŻEM
    18.02 – Łódź, Wytwórnia
  • ANOTHER PINK FLOYD
    18.02 – Toruń, CK Jordanki
  • KAZIK & Kwartet ProForma
    19.02 – Szczecin, Filharmonia Szczecińska
    22.02 – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
    23.02 – Chełm, Chełmski Dom Kultury
  • Ragnar ÓLAFSSON
    20.02 – Sanok, Pani K
    21.02 – Gorlice, Pawilon (Rynek)
    22.02 – Rzeszów, Underground
    25.02 – Kraków, Cafe Szafe
    26.02 – Rybnik, Industrialne CK
  • Caro EMERALD
    21.02 – Warszawa, Stodoła   Opis i bilety
  • Anita LIPNICKA & The HATS
    22.02 – Łódź, Wytwórnia
  • DE MONO – koncert charytatywny
    22.02 – Łódź, Scenografia
  • The MOON & The NIGHTSPIRIT
  • 22.02 – Bielsko-Biała, Rudeboy Club
  • HENRY DAVID’S GUN
    22.02 – Kraków
  • DIRE STRAITS EXPERIENCE
    23.02 – Warszawa, Torwar
  • BELIEVE
    23.02 – Łódź, TBA
    24.02 – Konin, TBA
  • MOONLIGHT
    23.02 – Poznań, U Bazyla
    24.02 – Gdańsk, Protokultura
    25.02 – Warszawa, VooDoo Club
  • MALEO REGGAE ROCKERS
    24.02 – Łódź, Scenografia
  • CUGOWSCY
    24.02 – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
  • AMENRA oraz BORIS
    24.02 – Warszawa, Progresja
  • TSA
    24.02 – Zabrze, CK Wiatrak
  • TYGA
    25.02 – Warszawa, Proxima
  • AS IT IS
    25.02 – Poznań, Pod Minogą
    26.02 – Warszawa, Hydrozagadka
  • Arturo SANDOVAL
    28.02 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  • TOTO
    28.02 – Kraków, Tauron Arena

MARZEC 2018

  • FEVER RAY
    01.03 – Warszawa, Progresja
  • BITAMINA
    01.03 – Łódź, Wytwórnia
  • Ragnar ÓLAFSSON
    01.03 – Oborniki Śląskie, Salonik 4 Muz
    02.03 – Wrocław, Firlej
    03.03 – Gryfino, Festiwal Włóczykij
    04.03 – Puszczykowo, Lupa
  • SEPULTURA
    03.03 – Warszawa, Proxima
    04.03 – Gdańsk, B90
  • Siesta w drodze: Elida ALMEIDA
    04.03 – Łódź, Wytwórnia
  • Jessie WARE
    04.03 – Kraków, Tauron Arena
    06.03 – Warszawa, Torwar
  • RHAPSODY
    06.03 – Warszawa, Proxima
  • FRANZ FERDINAND
    08.03 – Warszawa, Stodoła
  • HENRY DAVID’S GUN
    08.03 – Pobiedziska
    10.03 – Ostrów Mazowiecka
    11.03 – Białystok
    14.03 – Poznań
  • KULT Akustik
    9-10.03 – Warszawa, Stodoła
    11.03 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
    16.03 – Łódź, Wytwórnia
    17.03 – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
    18.03 – Poznań, Aula Mickiewicza
    23.03 – Warszawa, Stodoła
    24-25.03 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  • SORRY BOYS
    09.03 – Łódź, Wytwórnia
  • WISHBONE ASH
    09.03 – Bydgoszcz, Kuźnia
    10.03 – Rzeszów, Life House
    11.03 – Katowice, MegaClub
    13.03 – Warszawa, Proxima
  • David SANBORN
    09.03 – Kraków, ICE
    12.03 – Warszawa, Filharmonia Narodowa
  • ORPHANED LAND
    10.03 – Kraków, Zet Pe Te
  • BASS ASTRAL x IGO
    11.03 – Łódź, Scenografia
  • The MAGIC of SANTANA
    11.03 – Wrocław, Impart
  • Arturo SANDOVAL
    11.03 – Wrocław, Impart
  • ROME
    15.03 – Kraków, Żaczek
    16.03 – Warszawa, Hydrozagadka
    17.03 – Poznań, U Bazyla
  • DIKANDA
    16.03 – Łódź, Scenografia
  • KONIEC ŚWIATA oraz The ANALOGS
    16.03 – Łodź, MDK
  • ProgRockFest – Legionowo, Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego
    16.03 – LIZARD oraz proAGE, YESTERNIGHT
    17.03 – GALAHAD oraz METUS, The Ryszard KRAMARSKI PROJECT
  • PERFECT Akustycznie
    17.03 – Łódź, Wytwórnia
  • Night Of The Proms
    17.03 – Łódź, Atlas Arena
  • THERION oraz IMPERIAL AGE
    16.03 – Wrocław
    17.03 – Warszawa, Progresja
    18.03 – Gdańsk
  • LAO CHE
    18.03 – Łódź, Wytwórnia
  • INSOMNIUM oraz TRIBULATION
    18.03 – Warszawa, Progresja
  • Danny CAVANAGH
    18.03 – Gdańsk, Protokultura
    19.03 – Warszawa, Hydrozagadka
    20.02 – Bielsko-Biała, RudeBoy
    21.03 – Łódź, ŁDK
  • G3 (Joe SATRIANI, John PETRUCCI, Uli John ROTH)
    19.03 – Warszawa, Torwar
  • KAZIK & Kwartet ProForma
    19.03 – Przeźmierowo, Gminny Ośrodek Kultury
    26.03 – Koszalin, Sala widowiskowa Centrum Kultury
    27.03 – Wejherowo
  • BLACK LABEL SOCIETY oraz MONOLORD
    20.03 – Kraków, Studio
    21.03 – Warszawa, Stodoła
  • Ray WILSON
    21.03 – Warszawa
    23.03 – Olsztyn
    24.03 – Gdańsk
  • Jorge BLANCO oraz 8th WONDER
    21.03 – Kraków, Studio
    22.03 – Warszawa, Progresja
  • Natalia PRZYBYSZ oraz MIKROMUSIC, ODET
    22.03 – Łódź, Wytwórnia
  • Jamie LAWSON
    23.03 – Warszawa, Proxima
  • MALEŃCZUK gra MŁYNARSKIEGO
    23.03 – Łódź, Wytwórnia
  • ILLUSION
    23.03 – Łódź, Scenografia
  • PAROV STELAR
    24.03 – Warszawa, Torwar
  • TSA
    24.03 – Gostyń, GOK Hutnik
  • Joe BONAMASSA
    24.03 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • HAPPYSAD
    24.03 – Łódź, Wytwórnia
  • ANOTHER PINK FLOYD
    24.03 – Katowice, Filharmonia Śląska
    25.03 – Poznań, Aula Uniwersytecka
  • Julia PIETRUCHA
    25.03 – Łódź, Wytwórnia
  • TRIVIUM oraz POWER TRIP, VENOM PRISON
    25.03 – Warszawa, Progresja

KWIECIEŃ 2018

  • Tomasz STAŃKO & NEW YORK QUARTET
    03.04 – Warszawa, Teatr Roma
    05.04 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
    06.04 – Poznań, Aula Artis
    08.04 – Katowice, NOSPR
    10.04 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  • EDITORS
    04.04 – Warszawa, Progresja
    05.04 – Kraków, Studio
  • The KELLY FAMILY
    06.04 – Gdańsk, Ergo Arena
    07.04 – Łódź, Atlas Arena
    08.04 – Kraków, Tauron Arena
  • METALMANIA 2018: EMPEROR, ASPHYX i inni
    07.04 – Katowice, Spodek
  • Ania DĄBROWSKA
    07.04 – Łódź, Wytwórnia
  • NAZARETH
    08.04 – Łódź, Wytwórnia
  • ANOTHER PINK FLOYD
    08.04 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  • MAGNUM
    08.04 – Bydgoszcz, Kuźnia
  • KULT Akustik
    08.04 – Toruń, CKK Jordanki
    13.04 – Wrocław, Sala Audytoryjna WCK
    14.04 – Katowice, CK
  • KAZIK & Kwartet ProForma
    09.04 – Augustów, TBA
    12.04 – Kudowa Zdrój, TBA
    19.04 – Kalisz, Aula UAM
    20.04 – Słubice, Aula Collegium Polonicum
    22.04 – Gorzów Wielkopolski, Teatr im.J.Osterwy
    23.04 – Kobylnica k. Słupska, TBA
    28.04 – Kielce, TBA
  • ANGRA oraz OPERATION: MINDCRIME, HALCYON WAY, RAVENSCRY
    11.04 – Warszawa, Progresja
  • TOTEM oraz DROWN MY DAY
    13.04 – Kraków, Zaścianek
    14.04 – Wrocław, Liverpool
    20.04 – Łódź, Magnetofon
    21.04 – Chorzów, Red & Black
  • ANNE-MARIE
    14.04 – Warszawa, Stodoła
  • THIRTY SECONDS TO MARS
    18.04 – Łódź, Atlas Arena
  • BATUSHKA oraz OBSCURE SPHINX
    19.04 – Wrocław, A2
    20.04 – Katowice, Mega Club
    21.04 – Kraków, Kwadrat
    26.04 – Poznań, U Bazyla
    27.04 – Gdańsk, B90
    28.04 – Warszawa, Progresja
  • SIESTA FESTIVAL 2018: Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
    19.04 – Fabia REBORDAO (Noc Fado)
    20.04 – Raul MIDON, Marta GOMEZ, Fabia REBORDAO (Noc Fado)
    21.04 – Tito PARIS x 2, Fabia REBORDAO (Noc Fado)
    22.04 – TAKE 6
  • SIESTA FESTIVAL 2018: Gdańsk, Stary Maneż
    22.04 – Roberta Sa
  • KORTEZ
    22.04 – Łódź, Wytwórnia
  • Sylwia LIPKA
    22.04 – Łódź, Scenografia
  • ROCK MEETS CLASSIC
    23.04 – Kraków, Tauron Arena
    24.04 – Łódź, Atlas Arena
  • UGLY KID JOE
    25.04 – Warszawa, Proxima
  • Stacey KENT
    26.04 – Kraków, Kino Kijów
  • AUSTRALIAN PINK FLOYD Show
    26.04 – Katowice, Spodek
    27.04 – Poznań, Arena
  • EIVØR
    26.04 – Poznań, Meskalina
    27.04 – Wrocław, Firlej
    29.04 – Kraków, Żaczek
  • The DUMPLINGS ORKIESTRA
    27.04 – Łódź, Wytwórnia
  • METALLICA
    28.04 – Kraków, Tauron Arena
  • KVERTELAK
    29.04 – Wrocław, Firlej
  • Scott BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX
    29.04 – Gdańsk, Stary Maneż
    30.04 – Warszawa, Stodoła

MAJ 2018

  • GOD IS AN ASTRONAUT
    01.05 – Warszawa, Progresja
  • RAG’N’BONE MAN oraz Alberta CROSS
    02.05 – Warszawa, Stodoła
  • Midge URE & The Band
    04.05 – Warszawa, Progresja
  • Bryan ADAMS
    05.05 – Warszawa, Torwar
  • WARHAUS
    10.05 – Warszawa, Progresja
  • HENRY DAVID’S GUN
    11.05 – Warszawa
    25.05 – Niebowo
    26.05 – Zamość
  • James BLUNT
    12.05 – Warszawa, Torwar
  • SLEEPING WITH SIRENS
    12.05 – Warszawa, Proxima
  • Bobby McFERRIN
    12.05 – Wrocław, NFM
    13.05 – Warszawa, Arena Ursynów
  • The VAMPS oraz NEW HOPE CLUB
    13.05 – Warszawa, Progresja
  • Gra o tron Live Concert Experience with Ramin Djawadi
    15.05 – Łódź, Atlas Arena
  • ARENA
    15.05 – Warszawa, Proxima
    16.05 – Poznań, U Bazyla
  • The JESUS AND MARY CHAIN
    18.05 – Warszawa, Proxima
  • Scott BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX
    18.05 – Kraków, Studio
    19.05 – Wrocław, A2
  • KAZIK & Kwartet ProForma
    21.05 – Tarnów, Teatr im.Ludwika Solskiego
  • GusGus
    21.05 – Poznań, B17
    22.05 – Gdańsk, B90
    24.05 – Warszawa, Progresja
    25.05 – Kraków, Studio
    26.05 – Wrocław, A2
  • Kamasi WASHINGTON
    22.05 – Kraków, Studio
    24.05 – Warszawa, Stodoła
  • GOGOL BORDELLO
    23.05 – Gdańsk, B90

CZERWIEC 2018

  • CAMEL
    02.06 – Warszawa, Progresja
    03.06 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • MESHUGGAH
    05.06 – Kraków, Kwadrat
    06.06 – Warszawa, Progresja
  • ELVIS in Concert – Live on Screen
    07.06 – Kraków, Tauron Arena
  • HAIM
    07.06 – Warszawa, Stodoła
  • Lenny KRAVITZ
    08.06 – Kraków, Tauron Arena
  • HOLLYWOOD VAMPIRES
    12.06 – Warszawa, Torwar
  • JUDAS PRIEST oraz MEGADETH
    13.06 – Katowice, Spodek
  • MARYLIN MANSON oraz STONE SOUR
    13.06 – Warszawa, Torwar
  • KING CRIMSON
    13.06 – Poznań, Sala Ziemi MTP
    14.06 – Poznań, Sala Ziemi MTP
    16.06 – Kraków, ICE
    17.06 – Kraków, ICE
    18.06 – Kraków, ICE
  • TAURON LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM 2018: SANTANA
    14-16.06 – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • KILLSWITCH ENGAGE
    14.06 – Kraków, Kwadrat
    19.06 – Warszawa, Proxima
  • HENRY DAVID’S GUN
    16.06 – Łosie
  • IMPACT FESTIVAL 2018: Ozzy OSBOURNE, BULLET FOR MY VALENTINE
    26.06 – Kraków, Tauron Arena

LIPIEC 2018

  • DEEP PURPLE
    01.07 – Kraków, Tauron Arena
  • PEARL JAM
    03.07 – Kraków, Tauron Arena
  • OPEN’ER FESTIVAL 2018: DEPECHE MODE, GORILLAZ i inni
    4-7.07 – Gdynia
  • MŁYN JAZZ FESTIVAL 2018 Wadowice, Młyn Jacka
    05.07 – Marcus MILLER, Eliane ELIAS
    06.07 – Randy CRAWFORD, Melody GARDOT, Joey ALEXANDER TRIO
    07.07 – Jamie CULLUM, Katie MELUA oraz ???
  • GUNS N’ ROSES
    09.07 – Chorzów, Stadion Śląski
  • CASTLE PARTY 2018: SAMAEL, KATATONIA, PROJECT PITCHFORK, THEATRE OF HATE, MAE IN POLAND i inni
    12-15.07 – Bolków, Zamek
  • ICED EARTH
    16.07 – Kraków, Kwadrat
    17.07 – Warszawa, Progresja
  • 12. FESTIWAL LEGEND ROCKA  Strzelinko, Dolina Charlotty
    20.07 – Bryan FERRY
    21.07 – Billy IDOL 
  • LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2018: Melody GARDOT
    27.07 – Gdynia Arena
  • IRON MAIDEN
    27.07 – Kraków, Tauron Arena
    28.07 – Kraków, Tauron Arena
  • SCORPIONS
    29.07 – Łódź, Atlas Arena

SIERPIEŃ 2018

  • Roger WATERS
    03.08 – Kraków, Tauron Arena
    05.08 – Gdańsk, Ergo Arena
  • PROG IN PARK II: ANATHEMA, SONS OF APOLLO, IHSAHN, LEPROUS, POSTCARDS FROM ARKHAM
    18.08 – Warszawa, Park Sowińskiego
  • OMEGA oraz CREEDANCE CLEARWATER REVIVED
    18.08 – Wrocław, Pergola
    19.08 – Warszawa, Progresja
  • THIRTY SECONDS TO MARS
    29.08 – Kraków, Tauron Arena

WRZESIEŃ 2018

  • The RASMUS
    23.09 – Gdańsk, Stary Maneż
    24.09 – Wrocław, A2
  • Nessi GOMEZ
    26.09 – Warszawa, Progresja

PAŹDZIERNIK 2018

  • HENRY DAVID’S GUN
    11.10 – Rzeszów
    12.10 – Łańcut
  • WITHIN TEMPTATION
    26.10 – Poznań, Sala Ziemi MTP
    27.10 – Warszawa, Torwar

LISTOPAD 2018

  • POWERWOLF oraz AMARANTHE, KISSIN’ DYNAMITE
    01.11 – Warszawa, Progresja
  • KULT
    8-10.11 – Warszawa, Stodoła
  • NIGHTWISH
    17.11 – Kraków, Tauron Arena
  • DE/VISION
    24.11 – Warszawa, Progresja
  • ANNIHILATOR
    24.11 – Katowice, Mega Club
    25.11 – Warszawa, Proxima

MAJ 2019

  • Elton JOHN
    04.05 – Kraków, Tauron Arena