Koncertozbiór

2020:   VII   VIII   IX   X   XI   XII
2021:   I   II   III   IV   V   VI   VII   VIII IX X XI XII

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19 większość imprez została odwołana bądź przeniesiona na inne terminy.. Staramy się uzupełniać na bieżąco informacje o zmianach. Koncerty potwierdzone zaznaczyliśmy na czerwono. Jeśli zauważycie błąd bądź brak, prosimy o informację.

LIPIEC 2020

  • 10. MŁYN JAZZ FESTIVAL   ODWOŁANY :'(
    9-11.07 – Wadowice, Młyn Jacka
  • POPARZENI KAWĄ TRZY
    10.07 – Warszawa, Progresja
  • RED BOX   PRZENIESIONY
    10.07 – Sopot, Tarasy przy Parku Wodnym
  • AEROSMITH   PRZENIESIONY na 2021
    12.07 – Kraków, Tauron Arena
  • PEARL JAM   ODWOŁANY/PRZENIESIONY
    13.07 – Kraków, Tauron Arena
  • KISS   ODWOŁANY/PRZENIESIONY
    15.07 – Gliwice, Arena Gliwice
  • alt-J
    17.07 – Warszawa, Hala Expo XXI
  • RAMMSTEIN   ODWOŁANY/PRZENIESIONY
    17.07 – Warszawa, Stadion Narodowy
  • AMON AMMARTH   ODWOŁANY/PRZENIESIONY
    18.07 – Warszawa, Scena Letnia Progresji
  • Alicia KEYS   ODWOŁANY/PRZENIESIONY
    20.07 – Kraków, Tauron Arena
  • ØRGANEK
    20.07 – Toruń, Jordanki
    21.07 – Łódź, Wytwórnia
    22.07 – Warszawa, Stodoła
  • FLOGGING MOLLY   ODWOŁANY/PRZENIESIONY
    21.07 – Warszawa, Proxima
    22.07 – Kraków, Kwadrat
  • LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2020
  • Agnes OBEL   PRZENIESIONY na 2021
    23.07 – Warszawa, Progresja
  • STING   PRZENIESIONY na 2021
    25.07 – Warszawa, Stadion Narodowy
  • POL’AND’ROCK FESTIVAL    ODWOŁANY
    30.07-01.08 – Kostrzyn nad Odrą

SIERPIEŃ 2020

  • SLIPKNOT oraz JINJER
    03.08 – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
  • ØRGANEK
    05.08 – Poznań, CK Zamek

    06.08 – Wrocław, Stary Klasztor
    07.08 – Chorzów, CK Chorzów
    09.08 – Kraków, Forty Kleparz
  • CHARLOTTA ROCK FESTIVAL: Krzysztof ZALEWSKI, Daria ZAWIAŁOW, KARAŚ/ROGUCKI
    07.08 – Strzelinko, Dolina Charlotty
  • FESTIWAL LEGEND ROCKA:  HOLLYWOOD VAMPIRES   PRZENIESIONY na 2021
    18.08 – Strzelinko, Dolina Charlotty
  • METALMANIA 2020   ODWOŁANY
    20.08 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • SALT WAVE FESTIVAL: tba
    20.08 – Jastarnia, lotnisko
  • Agnes OBEL   PRZENIESIONE na 2021
    27.08 – Gdańsk, Stary Maneż
    28.08 – Warszawa, Palladium
  • O.S.T.R.   NOWY TERMIN
    28.08 – Łódź, Wytwórnia
  • TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2020   ONLINE
    27-30.08 – Katowice, NOSPR+ Strefa Kultury
  • WARDRUNA   PRZENIESIONE z MAJA
    30.08 – Poznań, Sala Ziemi
    31.08 – Kraków, ICE

WRZESIEŃ 2020

  • The JACKSONS
    04.09 – Gdańsk, Ergo Arena
  • Adam LAMBERT
    07.09 – Warszawa, Hala Expo XXI
  • O.R.k.
    08.09 – Warszawa, Stodoła
  • 10. GDAŃSK LOTOS SIESTA FESTIVAL   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    08.09 – Joscho STEPAN (Stary Maneż)
    12.09 – YAMI (Filharmonia Bałtycka)
    13.09 – Tribute to Cesaria Evora – LURA, Elida ALMEIDA, Nancy VIEIRA, Teofilo CHANTRE (Filharmonia Bałtycka) – 2 koncerty, Andrea AYA (Parlament)
    10-12.09 – Noce fado: Pedro MOUTINHO (Filharmonia Bałtycka, Sala Zielona)
  • SUMMER DYING LOUD
    10-12.09 – Aleksandrów Łódzki, MOSiR
  • ENEA SPRING BREAK 2020   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    10-12.09 – Poznań
  • Christian LÖFFLER   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    10.09 – Warszawa, Palladium
  • VAN DER GRAAF GENERATOR   PRZENIESIONE z KWIETNIA
    11.09 – Kraków, Studio
    12.09 – Warszawa, Palladium
  • SUMMER FOG FESTIVAL: GONG, Carl PALMER, LION SHEPHERD
    12.09 – Warszawa, Progresja
  • STAND ATLANTIC
    17.09 – Warszawa, Hydrozagadka
  • PROG ROCK FEST 2020
    18-19.09 – Legionowo
  • Maciej MALEŃCZUK + RHYTHM SECTION   PRZENIESIONY z MAJA
    19.09 – Łódź, Wytwórnia
  • PROGRESSIVE PROMOTION FESTIVAL 2020: RETROSPECTIVE, CRYSTAL PALACE, Melanie MAU & Martin SCHNELLA   PRZENIESIONY z MARCA
    19.09 – Leszno, Aula PWSZ
  • WITHIN TEMPTATION oraz EVANESCENCE
    20.09 – Gliwice, Arena Gliwice
  • Marek DYJAK – PRZENIESIONY z MAJA
    20.09 – Łódź, Wytwórnia
  • Artur ROJEK   NOWY TERMIN
    21.09 – Łódź, Wytwórnia
  • LOVE POLISH JAZZ FESTIVAL
    Tomaszów Mazowiecki, Arena Lodowa
  • INDIAN SUMMER FESTIVAL – Poznań, CK Zamek
    26.09 – IQ, Uli Jon ROTH, The BREW, COLLAGE, KARFAGEN
    27.09 – MOSTLY AUTUMN, ANEKDOTEN, GALAHAD, TIGER MOTH TALES
  • METRONOMY  ZMIANA TERMINU z MARCA/KWIETNIA
    26-27.09 – Poznań, Tama
    28.09 – Warszawa, Progresja
  • Krzysztof CUGOWSKI z Zespołem Mistrzów   NOWY TERMIN
    27.09 – Łódź, Wytwórnia
  • LAO CHE – koncert pożegnalny   NOWY TERMIN
    27.09 – Łódź, Wytwórnia
  • PIASECZNY The BEST   NOWY TERMIN
    28.09 – Łódź, Wytwórnia
  • DEATHSTARS
    29.09 – Wrocław, Pralnia
    30.09 – Warszawa, Hydrozagadka
  • Steven WILSON
    30.09 – Warszawa, Torwar

PAŹDZIERNIK 2020

  • KARAŚ/ROGUCKI   NOWY TERMIN
    02.10 – Łódź, Wytwórnia
  • PERFECT
    02.10 – Kraków, Tauro Arena
  • BEDNAREK inaczej
    02.10 – Wrocław, A2
    08.10 – Częstochowa, Hala Sportowa
    10.10 – Katowice, MCK
    17.10 – Szczecin, Netto Arena
    18.10 – Poznań, B17
    22.10 – Gdańsk, Stary Maneż
    25.10 – Kraków, Kwadrat
  • Steve HACKETT
    03.10 – Warszawa, Progresja
    04.10 – Wrocław, NFM
  • MOŻDŻER DANIELSSON FRESCO & HOLLAND BAROQUE – PRZENIESIONE z MAJA
    05.10 – Warszawa
    06.10 – Wrocław – JAZZ nad ODRĄ
    07.10 – Kraków
    08.10 – Łódź, Wytwórnia
  • Greyson CHANCE   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    06.10 – Warszawa, BARdzo Bardzo
  • Katie MELUA
    07.10 – Gdynia, Gdynia Arena
    08.10 – Warszawa, Torwar
    09.10 – Wrocław, Hala Stulecia
  • MOŻDZER/DANIELSSON/FRESCO   NOWY TERMIN
    08.10 – Łódź, Wytwórnia
  • Alanis MORISSETTE   PRZENIESIONY na 2021
    10.10 – Warszawa, Hala Expo XXI
  • Basia BULAT
    11.10 – Warszawa, BArdzo Bardzo
  • Niall HORAN
    13.10 – Warszawa, Torwar
  • DEEP PURPLE   PRZENIESIONY na 2021
    14.10 – Łódź, Atlas Arena
  • ARENA
    14.10 – Piekary Śląskie, OK Andaluzja
    15.10 – Poznań, U Bazyla
  • GAZPACHO oraz PURE REASON REVOLUTION
    16.10 – Warszawa, Progresja
    17.10 – Poznań, U Bazyla
  • JETHRO TULL   PRZENIESIONE z KWIETNIA
    17.10 – Bielsko-Biała, BCK
    19.10 – Poznań, Sala Ziemi
    20.10 – Gdańsk, Stary Maneż
  • ERA JAZZU: Espen ERIKSEN TRIO / GRIT ENSEMBLE
    19.10 – Poznań, CK Zamek
  • KENSINGTON  PRZENIESIONY z MARCA
    21.10 – Warszawa, Progresja
  • The 1975
    21.10 – Warszawa, Stodoła
  • Beth HART
    21.10 – Warszawa, Torwar
  • ENTER SHIKARI
    21.10 – Warszawwa, Palladium
    22.10 – Kraków, Kwadrat
  • PERFECT
    22.10 – Wrocław, Hala Stulecia
    31.10 – Gliwice, Arena Gliwice
  • JAGA JAZZIST
    23.10 – Warszawa, Niebo
  • HUNTER  PRZENIESIONY z MARCA
    24.10 – Warszawa, Progresja
  • GHOSTPOET
    24.10 – Warszawa, Niebo
  • Kasia KOWALSKA MTV Unplugged
    25.10 – Kraków, ICE
  • Anna Maria JOPEK “Przestworza”  PRZENIESIONY
    26.10 – Kraków, Opera Krakowska
  • BASS ASTRAL x IGO ENSEMBLE   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    27.10 – Łódź, Wytwórnia
  • SCREAM INC. – Metallica Symfonicznie   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    28.10 – Łódź, Wytwórnia
  • IAMX   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    27.10 – Warszawa, Stodoła   ZMIANA MIEJSCA
  • TARJA
    27.10 – Kraków, Studio
    29.10 – Wrocław, A2
  • SCOOTER   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    28.10 – Warszawa, Torwar
  • NEW MODEL ARMY
    28.10 – Warszawa, Proxima
    29.10 – Kraków, Kwadrat
  • UNDERCITY FESTIVAL 2020
    30.10 – Warszawa, Torwar
  • FAUN
    30.10 – Warszawa, Proxima
    31.10 – Kraków, Kwadrat

LISTOPAD 2020

  • Anna Maria JOPEK “Przestworza”  PRZENIESIONE
    02.11 – Poznań, Sala Ziemi PCC
    03.11 – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • EIVØR
    03.11 – Gdańsk, B90
    04.11 – Warszawa, Proxima
    05.11 – Wrocław, Akademia
  • ASKING ALEKSANDRIA
    04.11 – Warszawa, Stodoła
  • BEDNAREK inaczej
    05.11 – Warszawa, Praga Centrum
  • EPICA, APOCALYPTICA, WHEEL
    06.11 – Warszawa, Progresja
    07.11 – Gdańsk, B90
  • GENTELMAN
    07.11 – Warszawa, Progresja
  • Avi KAPLAN
    07.11 – Kraków, Kwadrat
  • Cohen i Kobiety   PRZENIESIONY z MARCA
    08.11 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • FISH
    8.11 – Bydgoszcz, Hala Artego
    9.11 – Gdańsk, Stary Maneż
    11.11 – Kraków, Studio
    12.11 – Wrocław, A2
    13.11 – Łódź, Wytwórnia
    15.11 – Warszawa, Progresja
  • OH WONDER
    10.11 – Poznań, Hala nr 2 MTP
    11.11 – Warszawa, Stodoła
    12.11 – Kraków, Kwadrat
  • ONEREPUBLIC
    12.11 – Warszawa, Torwar
  • GHOSTEMANE
    16.11 – Kraków, Kwadrat
  • Ikony Muzyki. Poeci Rocka   PRZEŁOŻONY z MARCA/MAJA
    17.11 – Łódź, Wytwórnia
  • The PINEAPPLE THIEF
    17.11 – Kraków, Studio
    18.11 – Warszawa, Stodoła
  • 10. GDAŃSK LOTOS SIESTA FESTIVAL: Richard BONA
    18.11 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  • DORO
    18.11 – Warszawa, Proxima
  • The RUMJACKS
    19.11 – Poznań, U Bazyla
    20.11 – Gdynia, Ucho
    21.11 – Warszawa, Remont
    22.11 – Zabrze, CK Wiatrak
    23.11 – Kraków, Zaścianek
  • PERFECT
    20.11 – Gdańsk, Ergo Arena
  • RPWL
    20.11 – Warszawa, Progresja
  • SKUNK ANANSIE
    21.11 – Warszawa, Progresja

    22.11 – Gdańsk, Stary Maneż
    23.11 – Wrocław, A2
  • Al BANO & Romina POWER
    21.11 – Łódź, Atlas Arena
  • BORKNAGAR. SAOR, CAN BARDO
    21.11 – Warszawa, Hydrozagadka
    22.11 – Kraków, Kwadrat
  • Agnieszka CHYLIŃSKA
    21.11 – Toruń, Arena Toruń
    28.11 – Kraków, Tauron Arena
  • Anna Maria JOPEK   PRZENIESIONY z 14.03
    23.11 – Łódź, Wytwórnia
  • BOND IN CONCERT   PRZENIESIONY z CZERWCA
    24.11 – Łódź, Wytwórnia
  • SIMPLY RED
    25.11 – Warszawa, Torwar
  • RHYE
    25.11 – Warszawa, Palladium

GRUDZIEŃ 2020

  • The RUMJACKS
    01.12 – Zielona, Góra Kawon
  • Kuba BADACH   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    02.012 – Łódź, Wytwórnia
  • BEDNAREK inaczej
    05.12 – Łódź, Wytwórnia
  • Formidable! Aznavour   PRZENIESIONY z CZERWCA
    06.12 – Warszawa, Relax
    07.12 – Łódź, Wytwórnia
    08.12 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
    09.12 – Szczecin, Filharmonia
    10.12  – Wrocław, Impart
  • PERFECT
    10.12 – Poznań, MTP Pawilon 3A
  • nothing,nowhere
    11.12 – Warszawa, Proxima
  • LADY PANK – O dwóch takich, co ukradli księżyc   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    13.12 – Łódź, Wytwórnia
  • BRASS AGAINST   PRZENIESIONY z KWIETNIA
    13.12 – Warszawa, Stodoła
  • FOREVER AMY   PRZENIESIONE z MAJA
    13.12 – Gdańsk, Stary Maneż
    14.12 –
    Poznań, Tama
    15.12 – Łódź, Wytwórnia
    16.12 – Warszawa, Progresja
    17.12 – Kraków, Studio

STYCZEŃ 2021

  • GHOSTEMANE
    27.01 – Warszawa, Progresja
    28.01 – Gdańsk, B90

LUTY 2021

  • Lindy-Fay HELLA
    04.02 – Wrocław, Stary Klasztor
  • DIRE STRAITS EXPERIENCE   PRZENIESIONY z 2020
    06.02 – Łódź, Wytwórnia
  • Tribute to Hans ZIMMER, Enio MORRICONE, John WILLIAMS   PRZENIESIONY z 2020
    12.02 – Kraków, Tauron Arena
    25.02 – Warszawa, Torwar
  • LARKIN POE
    28.02 – Kraków, Kwadrat

MARZEC 2021

  • LARKIN POE
    01.03 – Warszawa, Proxima
  • MAHMOOD   PRZENIESIONY z 2020
    05.03 – Warszawa, Palladium
  • Tribute to Hans ZIMMER, Ennio MORRICONE, John WILLIAMS   PRZENIESIONY z 2020
    08.03 – Łódź, Atlas Arena
    21.03 – Gliwice, Arena Gliwice
    27.03 – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
  • SWANS   PRZENIESIONY z 2020
    16.03 – Warszawa, Progresja

KWIECIEŃ 2021

  • PENDRAGON
    14.04 – Poznań, CK Zamek
    15.04 – Warszawa, Remont
    16.04 – Zabrze, CK Wiatrak
  • ERA JAZZU: Andrea MOTISPRZENIESIONY z 2020
    19.04 – Poznań, Aula UAM
  • GDAŃSK LOTOS SIESTA FESTIVAL:
    23.04 – Andrea MOTIS (Filharmonia Baltycka) – PRZENIESIONY z 2020
  • YES   PRZENIESIONY z 2020
    25.04 – Wrocław, NFM
    27.04 – Warszawa, Stodoła   DODATKOWY TERMIN

MAJ 2021

  • CLANNAD   PRZENIESIONE z 2020
    5-6.05 – Kraków, Studio
    7-8.05 – Warszawa, Stodoła
  • Nick CAVE & The BAD SEEDSPRZENIESIONY z 2020
    10.05 – Gliwice, Arena Gliwice
  • Joe SATRIANI   PRZENIESIONY z 2020
    18.05 – Warszawa, Stodoła
  • PENTATONIX   PRZENIESIONY z 2020
    18.05 – Warszawa, Torwar
  • SONS OF APOLLO
    22.05 – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
    23.05 – Kraków, Studio

CZERWIEC 2021

  • Agnes OBEL   PRZENIESIONE na 2020
    05.06 – Warszawa, Progresja (koncert siedzący)
    06.06 – Warszawa, Progresja (koncert stojący)
    07.06 – Gdańsk, Stary Maneż
  • BLACK VEIL BRIDES
    16.06 – Wrocław, A2
    17.06 – Warszawa, Progresja

LIPIEC 2021

  • AEROSMITH   PRZENIESIONY z 2020
    05.07 – Kraków, Tauron Arena
  • STING   PRZENIESIONY z 2020
    24.07 – Warszawa, Stadion Narodowy
  • POL’AND’ROCK FESTIVAL
    29-31.07 – Kostrzyn nad Odrą
  • LADIES’ JAZZ FESTIVAL: Tanita TIKARAM
    31.07 – Gdynia, Teatr Muzyczny

PAŹDZIERNIK 2021

  • DEEP PURPLE   PRZENIESIONY z 2020
    13.10 – Łódź, Atlas Arena

LISTOPAD 2021

  • Alanis MORISSETTE   PRZENIESIONY z 2020
    06.11 – Warszawa, Hala Expo XXI