Redakcja (Funkcjonały Hiperprzestrzeni)

Redaktor naczelny

Marek ‘Grendel’ Śmietański (grendel@muzycznahiperprzestrzen.pl)

Z-ca red. naczelnego

Łukasz ‘Geralt’ Jakubiak (geralt@muzycznahiperprzestrzen.pl)

Kolegium redakcyjne

Radek ‘Szadek’ Szatkowski (szadek@muzycznahiperprzestrzen.pl)
Adam ‘Marchewa’ Śmietański
Monika ‘Monia’ Piotrowska (monia@muzycznahiperprzestrzen.pl)
Marta ‘Maruśka’ Kurek

Współpracują

Robert ‘Robb’ Błaszak (ROBB+MAGGazin)
Joanna Cybulska
Wojciech Dobrogojski (Fotoszot-y)
Zuzanna ‘Diabelstwo’ Gregorczuk (Metalownia)
Ewelina Kula (ewelina@muzycznahiperprzestrzen.pl)
Maciej Majchrowicz
Radosław Matusik
Dawid Odija
Dariusz Ptaszyński (Magazyn Gitarzysta)
Konrad Rogoziński (bylejaka fotografia)
Natalia Zdziebczyńska (East News)

Współpracowali

Joanna Brzezińska (foto), Izabela Godzisz (recenzje), Andrzej ‘Andrew’ Izydorczyk (foto), Jerzy Kapała (relacje), Tomasz Michel (recenzje), Ewa Motyka (felietony), Marzena ‘Little Owl’ Sówka (foto), Paweł ‘Trybik’ Tryba (recenzje, wywiady), Stanisław ‘Stach’ Wadas (foto), Arek ‘Abraksas’ Zakrzewski (relacje)

Serwis Muzyczna Hiperprzestrzeń jest wpisany jako tytuł prasowy do Krajowego Rejestru Dzienników i Czasopism  z numerem 1624 decyzją Sądu Okręgowego w Łodzi z dn. 12 kwietnia 2018 roku.

Wszystkie fotografie i teksty opublikowane w Muzycznej Hiperprzestrzeni podlegają ochronie prawnej. Powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części oraz dalsze rozpowszechnianie jest zabronione bez zgody autorów.
Dane udostępniane na stronach Muzycznej Hiperprzestrzeni służą wyłącznie celom informacyjnym i zostały oparte na źródłach uznanych za rzetelne i sprawdzone. Muzyczna Hiperprzestrzeń nie ponosi odpowiedzialności za aktualność i kompletność udostępnianych informacji. Użytkownik ponosi ryzyko związane z wykorzystaniem udostępnionych informacji. Muzyczna Hiperprzestrzeń nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec użytkowników wortalu ani osób trzecich z tytułu jakichkolwiek szkód, związanych z wykorzystaniem udostępnianych danych.

error: Content is protected !!!